به علت تغییرات نرخ ارز، برای اطلاع از قیمت محصولات تماس بگیرید

یخچال و فریزر (55)

تلویزیون سونی (56)

تلویزیون سامسونگ (44)

تلویزیون ال جی (121)

ماشین لباسشویی (40)

ماشین ظرفشویی (43)

کولر گازی (48)

سینما خانگی (36)

تلویزیون
  • tvتلویزیون
  • soundbarسینما خانگی
  • washing-machineلباسشویی
  • refrigeratorیخچال
  • air-conditionerکولرگازی
  • dishwasherماشین ظرفشویی

خرید از بانه تحویل در تهران و شهرستان

فروشگاه بانه سیتی نماینده فروش انواع لوازم صوتی و تصویری اورجینال مانند تلویزیون (تلویزیون سونی، تلویزیون سامسونگ، تلویزیون ال جی)، همچنین سینمای خانگی است. اما این خرید چگونه صورت میگیرد؟ مشتریان محترم می‎توانند برای ثبت سفارش خود با کارشناسان فروش ما تماس بگیرند یا فرم ثبت سفارش را تکمیل کنند. پس از دریافت آدرس و واریز هزینه حمل و نقل، محصول از طرف فروشگاه ارسال میشود. پرداخت نهایی پس از تست سلامت محصول انجام خواهد شد و مشتری تمام هزینه را همان ابتدا پرداخت نخواهد کرد.

شرایط خرید از بانه به چه صورت است؟ برای خرید از بانه بهتر است ابتدا به یک فروشگاه با سابقه مراجعه و از مراجعه به فروشندگان پیامکی و فروشندگان تلگرامی اکیدا خودداری کنید. شواهد این گونه نشان می دهد که خریدهای تلگرامی و پیامکی قابل پیگیری نیستند و احتمال کلاهبرداری بالا خواهد بود.

فروشندگان بانه ای گمرک کمتری پرداخت میکنند، به همین دلیل است که قیمت اجناس در بانه نسبت به نمایندگی های فروش در شهرها کمتر است. بانه سیتی نماینده فروش لوازم خانگی اورجینال مانند انواع یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی است. برای مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت محصولات در بانه ما ما تماس بگیرید.

 

سبد خرید

بستن (Esc)
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
Scroll To Top